Клуб Собак Усіх Порід
Київ
   Головна     Про Клуб       Породи Клубу       Розплідники Клубу         Дресирування
      Готові родоводи, чемпіонські сертифікати, заводи та інше      
ПОРОДИ СОБАК КЛУБУ

 

ПРЕДСТАВНИКИ ПОРОДИ ПРАЗЬКИЙ КРИСАРИК У НАШОМУ КЛУБІ
Сиднейский оперный театр
Кличка: PERCY NERMIN
Дата народження: 28.01.2017
Стать: пес
Титули: Юний Чемпіон України, 2хBOB, BIG 1
Чемпіон України, BOB, BOS, BEST
Происхождение: Прага, розплідник NERMIN
Отец: ELIÁŠ NERMIN
Мать: ALMA ZE SKALNSKÉHO UDOLI
Власник: Альван Лариса
телефон: Київ
E-mail: (063)801 71 31
www: Lora-19@ukr.net

Празький крисарик - порода собак, виведена в Чехії. Назва породи (перекладається як «маленький празький щуролов». Порода вважається найменшою європейською породою. Деякі джерела називають празького крисарика найменшою породою у світі, оскільки стандартом породи визначена найменша серед усіх порід собак висота в загривку).

Опис породи звертає увагу на характер як одну з породних особливостей щурика. Вважається, що ці собаки людинолюбні, слухняні, розумні, віддані, чудово піддаються дресирування і придатні для багатьох видів спорту з собакою, що вони добре ладнають з дітьми, нервозність і боягузливість для цієї породи не характерні.

У побуті крисарики спокійні і мовчазні, воліють перебувати поряд з господарем, при цьому не виявляючи нав'язливості, що робить крисарика відмінним компаньйоном. Завдяки своїм крихітним розмірам зручні у транспортуванні. Привчаються до лотка. Легко пристосовуються до життя в міських квартирах, але люблять довгі прогулянки та ігри на свіжому повітрі, особливо в теплу пору року. Незважаючи на те, що крисарики давно не використовуються як мисливці на щурів, вони не втратили свій мисливський інстинкт і на прогулянках не втрачають можливості пополювати на миші, білки та іншу дрібну живність.

Все це і ще багато позитивного можна сказати про цю породу. Я дуже залишилася задоволена придбанням цієї породи! Вибір зроблений правильний з огляду на ті вимоги, які я висувала для собаки!