Клуб Собак Усіх Порід
Київ
   Головна    |    Про Клуб    |    Породи Клуба   |   Розплідники Клуба    |   Цуценята в Клубі
     Отримати родовод   |   Дресирування   |     Послуги на сайті
ЦУЦЕНЯ У ВАШОМУ БУДИНКУ
Як вибрати, купити та виростити цуценя * Адаптація цуценя на новому місці

 

 

ПЕС або СУКА

 

Ще одне важливе рішення: собаку якої статі ви хочете взяти. Є прихильники псів і прихильники сук, які вже знають чого приблизно очікувати. Є новачки, які слабо уявляють, як гуляти з сукою під час тічки або "де шукати цього пса?".

Пси зазвичай більше, цікавіше по екстер'єру, але, в чомусь простіше. Спокійний пес, що адекватно реагує на суперника, що проходить повз, слухняно йде від сподобаної особини жіночої статі, - це ідеальний варіант. Переламати характер кобеля, що чинить опір, не дати йому зайняти в сім'ї лідируюче місце - вимагає від господарів наполегливості, твердості, послідовності, а часто банальної сили.

Сука швидше буде брати вас ласкою чи хитрістю щоб домогтися потрібних привілеїв. Суки часто мають більш спритне мислення і більшу гнучкість у спілкуванні. Що стосується розшуку чогось шалено смачного в найближчих кущах, як правило лідирують суки.

На прогулянках сука зазвичай тримається ближче до господарів. Домінантна поглядає, що від неї хочуть, бігає навколо і зайнята своїми справами, але все одно не втрачає вас на увазі. Субдомінантна підбігає частіше за ласкою, схваленням і підтримкою.

Пси більш незалежні. Вони влітають попереду вас на місце вигулу і з'ясовують ситуацію. Якщо щось в обстановці не відповідає нормам, може початися розбирання з недругом або обшарування території.

Порада. Якщо ви не хочете проводити всі прогулянки нервово озираючись на всі боки і обчислюючи можливі зіткнення, - поспішайте на дресирувальний майданчик, вводите цуценя в хороше суспільство, розвивайте його інтелект. Тільки собака з розвиненим інтелектом зрозуміє вас і зробить ваше життя цікавим, наповненим, щасливим. Крім того, гуляючи з толерантним собакою, ви знайдете друзів-собачників, суспільство яких вам приємно та цікаво.

 

 
При розміщенні матеріалу на інших ресурсах, активне посилання на dog-club.org – ОБОВ'ЯЗКОВЕ!