Клуб Собак Усіх Порід
Київ
   Головна    |    Про Клуб    |    Породи Клуба   |   Розплідники Клуба    |   Цуценята в Клубі
     Отримати родовод   |   Дресирування   |     Послуги на сайті
ЦУЦЕНЯ У ВАШОМУ БУДИНКУ
Як вибрати, купити та виростити цуценя * Адаптація цуценя на новому місці

 

 

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ НАПЕРШ УСЕ

 

Рішення взяти в будинок собаку завжди краще узгодити з усіма членами вашої родини. Оцініть ваші можливості та заздалегідь розподіліть, хто зможе її годувати, хто вигулювати, хто відвезе на щеплення, на дачу. Є самовіддані господарі, готові йти на амбразуру поодинці, але крім вільного часу, щеня вимагатиме багато ваших сил та енергії. Краще передовірити чоловікові або відповідальній дитині одне-два гуляння, ніж через тиждень сказати, що ваших сил більше немає, собака нікому не потрібна, і ніхто не хоче вам допомогти.

Також необхідно продумати, як ви проводитимете відпустку: разом із собакою, по черзі чи залишати у родичів чи друзів.

Якщо ви вибираєте цуценя в розпліднику або у заводчика, постарайтеся попередньо з'ясувати, які особливості вирощування цуценя даної породи, і попросіть роздруковану інформацію щодо годування та догляду. Як правило, з вами поділяться маленькими секретами та зручною формулою годування, порадять, які сухі чи натуральні корми та мінеральні добавки краще підійдуть для вашого цуценя.

Порада. Обов'язково підстрахуйтеся телефонами двох ветеринарів – одного з них, як правило, у критичний момент не буде на місці. Краще, якщо лікарів, що добре зарекомендували себе, вам порадять друзі-собачники. Дізнайтеся адреси найближчих ветеринарних клінік та їх можливості (чи є рентген, узі, операційна, лабораторія), а також режим роботи лікарів.

Якщо ви хочете займатися виставковою діяльністю.
Націлюючись у майбутньому всерйоз займатися виставковою діяльністю та розведенням, вибирайте цуценя у компанії ветеринара або досвідченого приятеля-собаковода. Можете скористатися за допомогою керівників порід нашого Клубу. Хоча кожен фахівець може помилитися, все-таки є ознаки хорошого та середнього цуценя. Це буде виражено й у ціні майбутнього чемпіона. Але, гени генами, а від вашої уваги та догляду залежатиме, який виросте собака. Незалежно від того, чи збираєтеся ви завести собаку виставкового класу (show) або хорошого представника своєї породи (breed), приготуйтеся вкласти максимум зусиль у вирощування цуценя.

 
При розміщенні матеріалу на інших ресурсах, активне посилання на dog-club.org – ОБОВ'ЯЗКОВЕ!